Peielaud Tartus

Lahkunu mälestuseks on võimalik tellida peielaud, asume Tartu Raadi kalmistust 2 km kaugusel ja oleme lähedal ka Krematooriumile ja Pauluse kalmistule, seega asume sama kaugel Krematooriumist kui kesklinna kohvik.

Peielaudade puhul mahutame ka suuremaid seltskondi kuni 90 inimest, kus paigutame lauad 3 rivisse.

Alkohol on lähedaste enda kanda, selle eest me lisatasu ei võta.

Meie poolt on lisaks tasuta ka mälestusküünal musta lindiga.

Peielaua puhul pole ajalist piirangut ruumi kasutamise osas, kuid eeldame, et ruumi ei kasutata üle 4h. Kokkuleppel ja lisatasu eest saab ruume kasutada ka üle 4h. Teistes peokohtades on  tavaliselt ajaline piirang kuni 2h, seega saate meie juures olla 2x kauem, sest aeg oma lähedastega koos on väärtuslik. Meie pikaajaline kogemus näitab seda, et 4h on piisav aeg, et veeta aeg lahkunu sugulaste ja sõpradega ja kõik vestlused ja mälestuskõned saavad esitletud ja tavaliselt maksimaalse aja ka meie juures viibitakse.

Peielaua maksumuse hind sõltub tellija soovidest. Küsi täpsemat infot telefoni teel vabade aegade kohta 5567 5556

Peielaud on tavaliselt traditsiooniline toitlustamise tava matuste ajal, kus perekond ja sõbrad kogunevad kokku, et pakkuda leinavale perele ja lähedastele toitu ja lohutust ning meenutada lahkunut.

 Peielaua menüü tasu sõltub soovidest lisaks klassikalisele paketile saab tellida menüü valikust lisatasu eest erinevaid sööke.

Meie kliendid soovitavad meid

Korralda peielaud Tartus Koidutähe peosaalis